چگونه لیست محصولات ایجاد شود؟

لیست محصولات زیرمجموعه از محصولات فروشگاه شما هستند که می توانند مورد هدف تخفیف در شرایط خاصی قرار بگیرند و قسمت های آن به صورت دینامیکی بر اساس استارتژی فروش تغییر یابد. هر لیست می تواند به صورت همزمان توسط انواع تخفیف های مورد استفاده قرار بگیرند و حتما شامل محصولات که هنوز وجود ندارد نیز شود. برای ساخت اولین لیست بر روی تخفیف ها > لیست محصولات کلیک کنید. سپس بر روی لیست جدید کلیک کرده شما در این قسمت می توانند دو نوع لیست ایجاد کنید : لیست استاتیک و لیست دینامیک.

لیست استاتیک محصولات

لیست استاتیک محصولات بر اساس ID های محصولات تهیه می شود. شما با وارد کردن ID محصولات مورد نظر می توانید هر تعداد محصول را با , با یکدیگر از هم جدا کرده و لیست خود را گسترش دهید.  ولی در صورت زیره دیگر قابلیت افزونه محصول به لیست وجود ندارد و تغییرات دینامیکی در آن ایجاد نمی شود.

 

لیست دینامیکی محصولات

لیست محصولات به صورت دینامیکی به شما این اجازه را می ده  که بر اساس ویژگی های محصولات مانند نویسنده، دسته بندی ها ، تگ ها ، متا ها ، قیمت و وضعیت استوک، صفات و یا هر چیزی دیگر آنه ار فیلتر و انتخاب کنید. برای ساخت لیست دینامیک فقط Dynamic request را انتخاب کرده . سپس در قسمت پایین می توانند یمواردی مانند :

نویسنده : اجازه فیلتر بر اساس نویسنده

مستثنا : می توانید بعض از محصولات را از قسمت فیلتر شده بر اساس ID مستثنا کنید.

تاکسونومی ها : شما می توانید محصولات را بر اساس ، تگ ها ، دسته بندی ها ، صفات محصولات و یا تاکسونومی هاس سفارشی فیلتر کنید.

متاها : به شما این امکان را می دهد که محصولات را بر اساس متا ها مانند ، وضعیت استوک، تعداد باقی ماننده ، نوع محصول و دیگر موارد فیلتر کنید. این گزینه معمولاً توسط توسعه دهندگان مورد استفاده قرار می یگرد.

سپس با کلیک بر روی دکمه ارزیابی افزونه تمامی محصولات را فیلتر کرده و لیست می کند. زمانی که همه موارد انجام شد می توانید بر روی دکمه انتشار کلیک کنید.

منتشرشده توسط

e.ravanbakhsh

لورم ایپسوم یا طرح‌نما (به انگلیسی: Lorem ipsum) به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید،

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *